Image

Güvenilir ürün satıcıları

GlobalCadde 2 yıldan fazla bir süredir Uzakdoğuda,1 yıla yakın Amerikada'ki en iyi tedarik zincirlerinden birisine sahiptir.Tedarik zincir ağlarımız en yüksek kalitedeki ürün ve güvenilir satıcılar tarafından oluşmaktadır.

Image

Özel kalite kontrol uygulaması

Tüm ürünler sizlere ulaşmadan önce tedarikçi incelemleri , depolarda kontrol ve satış sonrası geri bildirimlerden gelen bildirimlerle özel kalite testlerine tabi tutulmaktadır.

Image

Hızlı ve Sorunsuz gönderim

Birçok uluslararası lojistik firması ile partnerlik anlaşması imzalayarak en hızlı ve kolay kapıdan kapıya teslimat hizmetini 200'den fazla ülkedeki müşterilerine sunmaktadır.

Image

Ödeme Güvenliği

%100 Güvenli ödeme,Dünyanın en popüler, güvenli ve kolay 40 farklı ödeme yöntemleriyle ödeme yapın.

Image

Profesyonel hizmet ve ürün garantisi

Sadece en yeni ürünleri ve harika hediyeleri değil aynı zamanda en iyi destek ve en hızlı çözümü sunmaktayız.2 yılı aşkın bir süredir paranızın karşılığını en iyi şekilde veriyoruz.Sattığımız her ürün, size rekabetçi fiyatlarla en yüksek kaliteyi sunmamızı sağlamak için özenle seçilmiştir.

Image

Popüler Markalar

Hedefimiz dünya çapında ve geleneksel pazardaki en iyi marka ve ürünleri sizlerle buluşturup 10.000,000 adet ürünü sizlere sunmaktadır.

Image Alıcı Koruma 90 Gün
Image Koşulsuz İade 30 Gün
Image Kolay Para İade 3 İş günü
Image Profesyonel Yardım 24/7 Canlı Yardım
Image Ödeme Güvenlik % 100
Image Ücretsiz Gönderim Dünya Çapında

GlobalCadde.com

GlobalCadde, Uzakdoğu ve Amerika' dan gelen ürünler için, rekabetçi fiyatlarla ihtiyacınız olan her şeyi ve daha fazlasını bulabileceğiniz %100 Türk sermayeli bir uluslararası e-ticaret sitesidir.Estonya'da kayıtlı olan Hong Kong ve Türkiye'de birer geliştirme bürosu bulunan, genç ve iddialı bir şirkettir.

Misyonumuz

Yüksek kaliteli markalar ve geleneksel pazarda kaliteli 1000000+ çeşit uygun maliyetli ürün barındıran tek duraklık çevrim içi alışveriş merkeziniz GlobalCadde'ye hoş geldiniz. Misyonumuz, herhangi bir kişinin dünyanın herhangi bir yerinden herhangi bir şeyi satın alabileceği evrensel bir pazar oluşturmaktır.En son ve en çok aranan ürünleri uygun fiyatlarla ve yüksek kaliteyle keşfetmek için doğru yerdesiniz.

Yardım 24/7
Alıcı Koruma
Ücretsiz Gönderim
%100 Güvenli Ödeme